Efikasan bokal za filtriranje vode poboljšava ukus i miris vaše vode za piće, tako što značajno smanjuje štetne primese koje se nalaze u gradskoj vodi.

Poseduje indikator kapaciteta filtera koji vam pokazuje koliko je vremena ostalo do zamene uloška. Takođe poseduje poseban poklopac, koji za razliku od drugih bokala ne zahteva skidanje celog poklopca, jer ima poseban otvor za sipanje vode (flip-top). Svi delovi su proizvedeni od materijala odobrenih za kontakt sa hranom. Telo bokala je napravljeno od materijala Tritan - BPA free!
350
Kapacitet, L
4,2
Zapremina bokala, l

Provans kompatibilno sa

Dłuższa żywotność 350L

Dodatkowe materiały filtracyjne w połączeniu z filtrem wstępnym na górze wkładu zapewniają A5 dłuższą żywotność w mętnej wodzie. Nasadka jest filtrem wstępnym do rdzy, mułu i piasku, który zapobiega zatykaniu się głównego bloku sorpcyjnego.

Bardzo drobny aktywowany węgiel, żywica jonowymienna i Aqualen usuwają chlor, związki organiczne, pestycydy, fenole, metale ciężkie i inne szkodliwe substancje. AQUALEN to opatentowany sorbent z włókien jonowymiennych, który nieodwracalnie wiąże wszystkie metale ciężkie, w tym ołów, miedź, rtęć, kadm, arsen.

Odporna na wstrząsy elegancja

Ekskluzywny kształt jest ponadczasowy i pasuje do każdego wnętrza, nowoczesnego lub klasycznego. Provence wytrzymuje codzienne użytkowanie, zachowując swój lśniący wygląd. Dzbanek fitrujący nie pęknie, nawet jeśli dziecko upuści go na podłogę, co jest godne polecenia dla rodzin z małymi dziećmi.

Filtr wykonany jest z Eastman Tritan - odpornego na uderzenia materiału spożywczego, który wygląda jak szkło i jest trwały jak stal.

Multifunkcionalna zaštita od nečistoće u vodi

Smanjuje uobičajena zagađenja u vodi iz slavine, uključujući hlor, organska jedinjenja, teške metale, rđu, fenole.

hlor
rđa
organski sastojci
fenoli
teški metali

Karakteristike i oprema

Sve specifikacije — 6
  • Zapremina bokala, l 4,2
  • Brojač / indikator kapaciteta filtera (uloška) mehanički
  • Kapacitet, L 350

Sve komponente — 4
  • Promenljivi uložak za filtriranje A5 1 pc
  • Bokal 1 pc
  • Levak 1 pc
Mi koristimo kolačiće da bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj veb stranici. Nastavljanjem prihvatate sve kolačiće na svim AKVAFOR veb stranicama.