Змінний фільтр-картридж серії Viking призначений для комплексної попередньої очистки холодної води та видалення заліза в усьому домі. Картридж фільтра В520 PRO складається з двох шарів: з води одночасно видаляються іржа, колоїдне залізо, пісок, інші видимі забруднення, а також хімічні домішки - органічні сполуки, важкі метали, хлор та інші токсини і алергени.

Зовнішній шар картриджа виготовлений на основі сорбційного матеріалу нового покоління - AQUALEN TM 4 і дрібнодисперсного активованого кокосового вугілля. На етапі попередньої фільтрації з води видаляються частинки розміром до 20 мікрон. Чим дрібніший вугілля, тим більша його площа контакту з водою, що означає більш ретельну фільтрацію та видалення домішок.

Внутрішній шар картриджа B520 PRO - ще одне інноваційне рішення AQUAPHOR - карбоновий блок з волокном AQUALEN TM, призначений для глибокої обробки води. Цей шар видаляє домішки розміром до 5 мікрон і ефективно справляється зі шкідливою «хімією» у вигляді розчинених домішок, що знаходяться у водопровідній воді.

Інноваційні рішення, які використовуються в кожному шарі фільтра, підвищують ефективність картриджа B520 PRO на 50% порівняно з картриджем B520-13. Ємність картриджа 150 000 літрів. Картридж ефективно видаляє частинки заліза до 1 мг/л. Залежно від розміру частинок заліза у воді ефективність картриджа може знизитися.

Характеристики и комплектация

Характеристики — 3
  • Ресурс, л 150 000
  • Для холодной воды да
  • Удаляет хлор да

Купить B520 PRO

B520 PRO-1
B520 PRO
Картриджи для магистральных фильтров
3433
4905
Купить
связаться с нами
Мы используем куки! Продолжая использовать данный сайт, вы даете согласие на сбор и обработку ваших данных.