Küpsised: Kuidas ja miks me neid kasutame

Me kasutame oma leheküljel küpsiseid. Küpsistel on alltoodud eesmärgid:

(1) Lehekülje funktsionaalsed küpsised võimaldavad sul navigeerida leheküljel ja kasutada funktsioone nagu näiteks "Lisa korvi".

(2) Lehekülje analüüsi küpsised võimaldavad meil mõõta ja analüüsida kuidas külastajad meie lehekülge kasutavad, et muuta teie kasutajakogemust ja lehekülje funktsionaalsust paremaks.

(3) Külastajate eelistuste küpsised võimaldavad meil meelde jätta teie eelistusi lehekülge kasutades (nagu teie keel või asukoht), et me saaksime muuta teie kasutajakogemuse paremaks ja mugavamaks.

(4) Reklaam küpsiseid kasutame me selleks, et sinuni jõuaksid sulle asjakohased reklaamid. Samuti nad piiravad seda mitu korda sa reklaame näed ning aitavad meil mõõta kampaaniate efektiivsust.

Kasutades meie veebilehte, nõustute te eelmainitud küpsiste paigutamisega teie seadmesse ning ligipääsu neile juhul kui te külastate meie veebilehte tulevikus. Soovides küpsiseid oma seadmest kustutada, järgige juhiseid oma brauseri "abi" sektsioonist - see peaks selgitama kust leida sektsioon mis salvestab küpsiste faile. Täiendavat informatsiooni küpsiste kohte leiate https://ico.org.uk/for-organisations/guide-to-pecr/cookies-and-similar-technologies/ .

Palun arvestage, et küpsiste kustutamisega võite mõjutada oma ostlemis- või kasutajakogemust meie leheküljel.

Мы используем куки! Продолжая использовать данный сайт, вы даете согласие на сбор и обработку ваших данных (сведения о местоположении; ip-адрес; тип и версия браузера; тип устройства и разрешение экрана; источник перехода на сайт; язык ОС и браузера; прос